Chrámový Tanec Haluzice – 26. – 29.11. 2020

Chrámový tanec je pradávným jazykem ženské duše. Je přirozeným projevem životní energie proudící naším tělem. Skrze něj, vědomý pohyb a dech, přes vibraci zvuku magické hudby se naše ženské tělo vylaďuje jako hudební nástroj. Žena se otevírá všem ženským aspektům, jako je láska, odevzdání se, harmonie, krása, plynutí.

Rozpomínáme se na svojí podstatu, není to nic, co se potřebujeme učit. Každá z nás má tyto magické pohyby zakódovány v těle. V hlubokémvolnění, kdy se mysl totálně vypne, se začíná vnitřní žena probouzet. Tento tanec je rituálem a oslavou ženství v té nejčistší podobě. Květiny, vůně, oheň a posvátné předměty na oltáři vdechovaly chrámovému prostoru posvátnost a úctu.

Tanec se stával pro ženu meditací a léčením zároveň. Ve své jemnosti i vnitřní síle navracel ženství do celistvosti. Životodárná síla v tanci života otevře smyslnost a radost z prožívání pohybu těla. Uvolní se energetické bloky na mnoha úrovních, z mentálního emočního i fyzického těla. Skrze tanec v meditaci přivádíme tělo k duši. Archetypální ženské pohyby vyživené vědomým dýcháním harmonizují a aktivují ženské hormony v těle. Sjednocují pravou a levou mozkovou hemisféru.

Cena: 6.969 Kč / 279 Euro

V ceně je také zahrnuta skvělá vegetariánská strava a ubytování včetně noclehu na pohodlné matraci ve vlastním spacáku.

Registrovat se