Project Description

Květinová tvorba

Žena stejně jako květina

je nositelkou všech odstínů krás a vůní na této planetě. Každá z nás nese jedinečnou esenci stejně jako růže, orchidea či kopretina. Ženy stejně jako květiny touží být viděny a uznány ve své božskosti. Společně můžeme vstoupit do umění floristické tvorby a naučit se vázat pro sebe i své blízké krásné kytice v mnoha stylech.

“Květina je čistou manifestací božské posvátné geometrie, jenž zdobí tento svět….”.

Miluji květiny a zasvětila jsem tvoření s nimi celý život. Po 20 letech profesionální floristické tvorby v květinovém chrámu GALERIE KOPRETINA jsem se rozhodla předávat ženám tento dar na seminářích společně s jemností tance protkaným meditací. Toto umění tvoření a umění zdobit prostor ve kterém žiju květinami , byl ženám od pradávna přirozený. V posvátných chrámech knězek byly květiny symbolem posvátného božství a ráje na Zemi. Barevné odstíny květin a vůně zdobily oltáře, chodby i klenby. Každá z nás je odrazem svého vnitřního chrámu ženství . Společně můžeme vstoupit na cestu toho umění a prozářit svůj vnitřní i vnejší chrám. Naučit se jednoduché techniky a principy, které jsou základem pro vnímání estetiky a vybroušeného citu pro soulad.

“Z otevřeného srdce je tvoření zázrakem, jenž vyživí každou duši. Duše ženy se probouzí a prozáří do prostoru v láskyplném spojení sesencí , barvou a vůní květin….”.

Pro rok 2020 připravujeme letní víkendový seminař pro ženy :
KVĚTINOVÉ TVOŘENÍ : ŽENA a KVĚTINA je LÁSKA

termín : 17.07. – 19. 07. 2020 v Soběsukách u Plzně.