Project Description

Mohendžodáro

Zamluvit

Mohendžodáro

Zamluvte si termín

Mohendžodáro
„Tantra jóga pro ženy“

Učení ze starodávné indické tradice

Mohendžodáro umí aktivovat a rozproudit životní energii kundaliny tak, aby se dotkla tajemství života, hlubokých všelidských témat.

Otevírá mystické archetypální programy ženské duše, otevírá přirozenou moudrost. Žena díky Mohendžodáru proniká sama k sobě, napojí se na bytostnou meditační zkušenost prožívání života jako žena.

Tantrická jóga vede ženu do jejího nitra skrze jednotlivé ásany, meditace, spontánní tanec, společné prožitky a sdílení ve skupině. Ženy mohou mít ze cvičení mohendžodáro mnohostranný účinek na úrovni zdravotní, tělesné, energetické, při milování a při orgasmu.

„Otevírám své tělo a následuji hlas své duše, sjednocuji sexuální a duchovní aspekty tak, abych realizovala svůj plný ženský potenciál. Žiji rovnováhu těla a duše.

Sama sobě jsem tou nejlepší přítelkyní…“

Rituál Mohendžodáro, aktivace pánevního dna, tanec, osho meditace, vědomá práce s dechem, sdílení v kruhu žen, ženské masáže jsou součástí této cesty.

Ženskými hodnotami jsou láska, umění, skutečné lidské vztahy, pohoda domova. Žena je maminkou, ochránkyni a patronkou domova, ženského láskyplného přijetí muže, žena je pěstitelkou a léčitelkou. Všechny tyto aspekty tantra jóga v sobě objevuje a posiluje. Ozdravuje pomocí tantrické ženské energie jednotlivé části těla, dotýká se veliké skryté síly uschované v ženských pohlavních orgánech.

Tantra-jóga kultivuje a posiluje sexuální energii

Cvičení Mohendžodáro rozvádí tuto sexuální energii do celého těla.

Postupně zásobuje a napájí všechny čakry a otevírá vnitřní stezky pro průchod energie mezi jednotlivými čakrami. Otevření těchto energetických drah má dvojí efekt: projevuje se na upevnění a posílení zdraví, posiluje a umocňuje milování.

Tantrická jóga jako celek obohacuje duši ženy.

Absolvování kurzů tantra-jógy umožní každé ženě bez rozdílu věku ponořit se hlouběji do své osobnosti.

Objevit tak svou vášeň, sílu a radost, odhalit skrytá tajemství, osvobodit se od negativnívh zkušeností v sexu, intimitě a prožívání.

Přiznivě ovlivňuje zdraví, vitalitu a krásu ženy

  • Posiluje svaly pánevního dna a dělohy

  • Harmonizuje hladinu estrogenu, progesteronu, upravuje menstruační cyklus

  • Prokrvuje orgány malé pánve .. vaječníky, dělohu, vejcovody, pochvu

  • Odstraňuje inkontinenci a prolaps dělohy

  • Léčí myomy, cysty , hemeroidy

Kurz Mohendžodáro „Mateřský okruh“

Využijte možnost naučit se základy Mohendžodáro na workshopu nebo docházkovém kurzu

  • 2x ročně tříměsíční cesta v Chomutově v Domě Salve

  • Jednodenní víkendové workshopy v Chomutově a jiných městech

Další informe naleztene na webu: mohedzodaro-chomutov.cz